Будівельна компанія «АК Інжинірінг» 20 років здійснює на професійному рівні управління проектами у сфері будівництва в Києві і Україні.

Генподрядная компания «АК Инжиниринг» выполняет объекты различного назначения и любого уровня сложности, добиваясь при этом минимизации стоимости строительства.

Инжиниринговая компания «АК Инжиниринг» при реализации проектов отстаивает интересы Заказчика, включая осуществление технического надзора по объекту строительства.

Управляющая компания «АК Инжиниринг» – это команда высококвалифицированных профессионалов. Сотрудники компании имеют сертификаты IPMA (International Project Management Association).

При реализации инвестиционно-строительных проектов используются системы автоматизированного проектирования, средства электронного документооборота, программный комплекс Microsoft Project, электронный архив хранения данных.

Будівельна компанія «АК Інжиніринг»: реалізація проектів із дотриманням термінів будівництва та економією бюджету.

Одна з ключових функцій у реалізації інвестиційно-будівельних проектів – управлінська. Інвестори та Замовники у Києві та Україні, які вкладали кошти у будівництво об'єктів, знають, що дуже часто план, який пропонують більшість будівельних компаній України та реальний процес, який відбувається надалі – це різні речі. Підрядні та генпідрядні послуги, які пропонують будівельні компанії Києва та інших регіонів України, не охоплюють сферу діяльності з управління проектами.

Доручивши управління проектом організації, що спеціалізується у цій сфері, Інвестор (Замовник) уникає необґрунтованого збільшення бюджету, зриву термінів будівництва об'єкта та сумнівів як виконану роботу.

Процес управління проектом ідеально розпочинати на етапі проектування об'єкта. Це дозволить на одному з початкових етапів оптимізувати конструктивні рішення і, як наслідок, розпочати процес мінімізації статей витрат. Більшість будівельних компаній України не пропонують такого підходу до реалізації проекту Замовнику.

Протягом усього періоду проектування та будівництва об'єкта, всі завдання по реалізації проекту постійно знаходяться в процесі моніторингу та відстеження на предмет відповідності графіку виконання робіт за допомогою спеціального програмного комплексу. Далеко не багато будівельних компаній Києва та інших регіонів України надають подібні послуги.

Щоб звести до мінімуму всі можливі ризики, доручіть управління проектами однієї з найдосвідченіших будівельних компаній України – АК Інжиніринг.

About company

20 yearsin the construction market

820 000 m²comissioned projects

975 employeeswith sunsidiary enterprises

168 800 m²the largest project
×

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×