Стартувала процедура впровадження системи менеджменту якості відповідно до вимог ISO 9001:2008

У рамках стратегії розвитку компанії "АК Інжиніринг" розпочатий наступний крок - процедура впровадження системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Сертифікаційний аудит системи буде проводити Bureau Veritas

Довідка:

ISO 9000 — серія міжнародних стандартів, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств.

Серія стандартів ISO 9000 розроблена Технічним комітетом 176 (ТК 176) Міжнародної організації по стандартизації. В основі стандартів лежать ідеї й положення теорії загального менеджменту якості (TQM).

ISO 9001. Містить набір вимог до систем менеджменту якості. Поточна версія — «ISO 9001:2008 Системи менеджменту якості. Вимоги».

«Бюро Верітас» (Bureau Veritas) — французька інспекційно-сертифікаційна компанія, друга за виручкою на світовому ринку сертифікаційних послуг.

Заснована в 1828 році андеррайтерами Олександром Делае (Alexandre Delehaye) і Луі ван ден Бруком (Louis van den Broek) і страховиком Огюстом Морелем (Auguste Morel) в Антверпені як «Інформаційне бюро для морських страховиків», через рік перейменована в «Бюро Верітас», в 1833 році головний офіс перенесений у Париж.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×