Звернення засновника

Я радий вітати вас на нашому сайті. Компанія АК Інжиніринг - досвідчений і відповідальний генпідрядник у реалізації великих будівельних проектів. Більш ніж за 10 років роботи на ринку нерухомості України ми зібрали команду професіоналів і разом побудували більш 150 різнопланових будинків і споруд.

У списку реалізованих проектів компанії будівництво житлових комплексів, реконструкція Київського палацу спорту, будівництво бізнес-центрів у Києві, Донецьку, Запоріжжі та Криму.

2010 рік став переломним в історії “АК Інжиніринг”. Згідно з рішенням Національного агентства по підготовці до чемпіонату Євро-2012 нашу компанію вибрали генеральним підрядником реконструкції найбільшої спортивної арени країни - НСК “Олімпійський”. Цей проект став справжнім викликом для нашої команди. Протягом 15 місяців ми вкладали свої сили, досвід і знання, щоб звести головну спортивну арену країни для проведення фіналу Чемпіонату Європи по футболу. Підсумком робіт стала найвища оцінка стадіону інспекцією UEFA і поява в Україні одного із кращих стадіонів Європи.

Сьогодні ми знаємо, що для компанії “АК Інжиніринг” не існує складних проектів. Знання й досвід нашої команди дозволяють зводити об'єкти будь-якого масштабу, функціонального призначення, з дотриманням стандартів якості, строків і бюджету.

Ми завжди відкриті до співробітництва та нових проектів.


Засновник компанії Артюх Володимир Григорович

×

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×