Історія

Компанія АК Инжиніринг пишається своєю відносно не довгою, але дуже насиченою й плідною історією. За ці 18 років компанія побудувала й ввела в експлуатацію більш 820 000 квадратних метрів зовсім різнопланових будинків і споруд, починаючи від медичних комплексів і закінчуючи елеваторами, довівши свій професіоналізм, універсальність і прагнення до розвитку.

 • 2019

  Ресертифікація за стандартом ISO 9001:2015

  Компанія щороку проходить аудит експертами Bureau Veritas на відповідність системи управління якістю, в 2019-му році проведена робота для досягнення рівня ISO 9001:2015

 • 2014

  ASTANA EXPO 2017

  Розпочато роботи із влаштування монолітного залізобетонного каркасу багатоповерхового житлового кварталу "EXPO City 2017"в рамках проекта Міжнародного виставкового комплексу "ASTANA EXPO 2017" (м. Астана)

  EXPO City 2017

 • 2013

  Нова стратегія розвитку

  Компанія затверджує нову стратегію розвитку, яка полягає в підвищенні конкуретних переваг компанії на внутрішньому ринку, підвищенні внутрішніх стандартів якості, зокрема, цього року стартує компанія по сертифікаційному аудиту на відповідність системі менеджменту якості ISO 9001:2008, а також сертифікація провідних спеціалістів компанії по системі міжнародної асоціації керування проектами IPMA.

 • 2012

  10 років компанії

  Компанія відзначає 10-летие, до цієї події проведений масштабний ребрендинг, для виходу на нові ринки створений сучасний і відкритий образ компанії, який відображає її відношення до клієнтів і проектів.

  Компанія враховує тенденції економічного розвитку країни й виходить у поки що новий для себе напрямок – агропромисловий сектор. Підписаний перший контракт із агрохолдингом ПАТ «Миронівський хлібопродукт» по керуванню будівництвом першої черги елеватора в Сумській області потужністю зберігання 40 000 м3 зернових культур.

 • 2011

  НСК Олімпійський готовий приймати Євро 2012

  Успішна реалізація двох знакових проектів для спортивного та культурного життя Києва та країни – Палацу Спорту та НСК «Олімпійського».

  Палац спорту НСК Олімпійский

 • 2008

  Контракт із іноземною компанією

  Підписаний перший контракт із іноземною компанією – компанією Seven-Hills на будівництво житлового комплексу "Парк Авеню" загальною площею 210 000 м2.

  Парк Авеню

 • 2007

  Бізнес-центр класу "А"

  Завершено реализацію одного з найбільших в Україні на той час бізнес-центрів класу А – "Євразія"("Айсберг") по вул. Жилянскій в Києві общею площею 39 096 м2

  Євразія 

 • 2005

  Перший масштабний проект

  Здано в експлуатацію один з найбільших в Україні житлових будинків – "Дипломат-Хол" по вул. Жилянській в Києві загальною площею 66 004 м2.

  Дипломат-хол

 • 2004

  Перший проект компанії

  Завершено реалізацію першого об'єкту в Києві - жіночого госпіталя "Ісіда" общею площею 8 513 м2.

  Ісіда

 • 2002

  Створення АК Інжиніринг

  Керівництво компанії ухвалює рішення щодо виходу на всеукраїнський ринок і відкриває в Києві центральний офіс нової компанії "АК Інжиніринг".

 • 1999

  Перші кроки в інжинірингу

  У Донецьку створена компанія "Укрінтербуд". За три роки реалізовано безліч об'єктів різного призначення - п'ятизірковий готельний комплекс "Донбас Палас", спортивна база футбольного клубу "Шахтар" (в селищі Кірша), реконструйовано стадіон «Шахтар» , близько 40 автозаправних станцій за індивідуальними проектами в Донецькій і Запорізькій областях, проведена комплексна реконструкція Єнакіївського металургійного заводу ( реконструйовано киснево- конвертерний цех, введені в експлуатацію об'єкти оборотного циклу водопостачання, залізничні колії та автошляхи).

×

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×