Євразія

Бізнес-центр Євразія (колишня назва «Айсберг») на Жилянській вулиці є одним з перших і найбільших офісних центрів класу "А" Києва. Інфраструктура бізнес-центру об'єднує в собі конференц-зали загальною площею 1 280 м² і магазини площею 2 200 м².

Бізнес-центр
Євразія (колишня назва «Айсберг»)
2005-2007 р
генпроект+генпідряд

Київвул. Жилянська, 75

Смотреть на карте

39096 м2
загальна площа


14
поверхів


6954 м2
площа підземного паркінгу

 


Євразія


вул. Жилянська, 75

×

Будівлю бізнес-центру "Євразія" виконано в стилі еклектики пост-модерну з High-tech - прекрасні фасади нижніх поверхів, створені в класичному стилі, доповнюються сучасним висотним фасадом, який втілює досягнення архітектури ХХI століття й доповнюється художнім підсвічуванням у вечірній і нічний час.

Головний фасад на 4 поверху відтворює архітектурну тему й історичний образ старих будинків центральної частини Києва. Фасадна стіна уступами в один поверх спускається до центрального проїзду. На рівні уступів розташовані тераси, що поєднують обидві половини вуличного фасаду.

Виразність композиції будівлі ґрунтується на глибокому контрасті деталізованої пластики цегляно-керамічного фасаду на першому плані й «дзеркальної» конструкції кладки на другому плані.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×