Дипломат-хол

Це один з найбільших житлових комплексів, зведених на території України в цей час, унікальний по своєму інженерному й технічному оснащенню.

Житловий комплекс
"Дипломат-Хол"
2002-2005 р
генпідряд

Київвул. Жилянська, 59

Смотреть на карте

66 004 м2 загальна площа


17 поверхів


384 машиномісця в дворівневому підземному паркінгу


Дипломат-хол


вул. Жилянська, 59

×

Комплекс відрізняється вільним моделюванням внутрішнього простору, використанням натуральних екологічно чистих матеріалів ( цінна деревина, мармур, граніт), суцільним зовнішнім склінням двох комерційних поверхів, централізованим кондиціюванням, автономним опаленням. У рамках проекту був влаштований дворівневий підземний паркінг і здійснений ландшафтний дизайн прилегаючої території.

Перший проект забудови був розроблений в 2002 році Канадською будівельною компанією, але втілення його в життя затяглося, і здійснене не було. 

Після передачі проекту у ведення АК Інжиніринг, за два наступні роки повинне було бути побудовано близько 66 000 м2 площі.  Замовник об'єкта був строго лімітований по строках договорами, тому в АК Інжинірингу виникла необхідність у мобілізації максимально можливих зусиль і ресурсів, щоб завершити роботу точно в строк без шкоди для якості.

Проект був успішно реалізований. Житловий комплекс «Дипломат Хол» зданий в експлуатацію в 2005 році.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×