Еко-тауер

Багатофункціональний центр « Еко-Тауер» є найбільшим діловим центром Запоріжжя і є будівлею, що стоїть окремо і має 3 підземних і 18 наземних поверхів.

Громадський центр
"Еко-тауер"
2007-2009 р
генпідряд

Запоріжжяпроспект Леніна, 160

Смотреть на карте

18832 м2 загальна площа


19 поверхів


4400 м2
площа підземного паркінгу

Еко-тауер


проспект Леніна, 160

×

У технічній «начинці» «Еко-Тауер» найбільш інноваційною (уперше встановленою в українській практиці) є система керування рухом ліфтів Mikonik, яка входить до складу ліфтів і підйомного обладнання швейцарської компанії Schindler. Це якісно нова концепція управління пасажиропотоком. За допомогою Mikonik вирішується проблема руху в годину пік, великої кількості зупинок і перекосів пасажиропотоку в обслуговуванні різних поверхів. На практиці час поїздки в ліфті зменшується на 35%.

Повна система BMS (building management system) — інтелектуальна система управління технічними системами будівлі. Диспетчер будівлі, перебуваючи за пультом управління, може контролювати й міняти в будь-якому приміщенні параметри по нагріву, охолодженню, кондиціюванню, споживанню електроенергії. Дані по спожитій електроенергії стікаються в загальну систему, де можуть бути проаналізовані як власником, так і орендарем.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×