Жіноча кліника Ісіда

Ісіда - це перша в Україні недержавна акушерсько-гінекологічна клініка. Розташована вона в Соломенському районі м. Києва.

На початковому етапі роботи компанія, проаналізувавши всі фактори, що впливають на витратну частину проекту, взялася за його реалізацію. «АК Інжиніринг» відстоював інтереси замовника як у питаннях вартості, так і в тому, що стосувалося рівня застосованих технологій і якості будівництва. Вартість одного квадратного метра забудови обійшлася замовникові на 30% нижче аналогічних об'єктів.

Жіноча клініка
"Ісіда"
2002-2004 р
генпідряд

Київбул. Лепсе, 65

Смотреть на карте

8 513 м2 загальна площа


5 поверхів

Ісіда


бул. Лепсе, 65

×

При проведенні будівельних і оздоблювальних робіт компанією був використаний ряд інноваційних розробок, що забезпечують задані замовником вимоги до об'єкта.

Уперше в нашій країні операційні зали побудовані з урахуванням ламінарних потоків стерильного повітря. У їхній обробці використані герметичні стінові панелі. Усе це в комплексі дозволяє до мінімуму знизити ризик інфекційних ускладнень, а також швидко й ощадливо виконувати стерильну  обробку палат, операційних і родильних залів.

Родильний будинок повністю комп'ютеризований і оснащений автономною системою кліматизації. Автономність життєзабезпечення клініки гарантує безперебійне функціонування всіх систем.

особливості робіт

 • Для оздоблювальних робіт використано герметичні стінові панелі

  Для оздоблювальних робіт використано герметичні стінові панелі

 • Операційні зали з застосуванням унікальної технології ламінарних потоків

  Операційні зали з застосуванням унікальної технології ламінарних потоків

 • Інфраструктура палат, що відповідає стандарту управління якістю лікувальних закладів ISO 9001:2008

  Інфраструктура палат, що відповідає стандарту управління якістю лікувальних закладів ISO 9001:2008

 • Встановлена ​​автономна система кліматизації в пологовому відділенні

  Встановлена ​​автономна система кліматизації в пологовому відділенні

Постачальниками сучасного медичного обладнання клініки стали компанії General Electric, Siemens, Famed, Schmitz, Fisher & Pikel. При монтажі і пуско-налагоджувальних роботах унікального обладнання фахівці АК Інжиніринг ще раз довели свій високий професійний рівень.

Клініка є прикладом сучасного лікувального закладу європейського рівня, в якому вперше в Україні створена інфраструктура палат, що відповідає стандарту управління якістю лікувальних закладів ISO 9001-2008.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×