Будівництво
готельних комплексів

Готель - це складний комплекс із певними параметрами інфраструктури, що забезпечують необхідний рівень комфорту для постояльців і оптимальні умови для адміністрування й технічного обслуговування.

Сучасні великі готельні заклади являють собою невелике місто, яке тривалий час може існувати в ізоляції від усього іншого миру. Спортивні зали, бізнес-центри, пральні, ресторани, бари, переговорні кімнати, банкетні зали, загальні вітальні, басейни, ігрові майданчики – це лише частина об'єктів інфраструктури, які можуть працювати на території готельного комплексу.

Якщо розглядати готель як об'єкт будівництва, то на відміну від інших об'єктів нерухомості, вона здається « під ключ» аж до аксесуарів. Будівля цього об'єкта є багатофункціональною спорудою і має технічно складне обладнання. Саме за функціональним призначенням приміщення готелю підрозділяють на групи: вестибюль, житлова частина, зали для харчування, торговельно-побутового обслуговування, кімнати для занять спортом, бізнесом, зони розваги й ін.

 При будівництві об'єкта готельної інфраструктури найважливіше значення відіграє вибір підрядника.  Існує не так уже багато будівельних компаній, які мають у своєму послужному списку успішно реалізовані проекти по зведенню готельних будинків. Рекомендується віддати перевагу саме такого роду організаціям. Як правило, досвід роботи компаній подібного рівня дозволяє суттєво оптимізувати процес будівництва готелю, скоротити його строки й мінімізувати фінансові витрати.

При будівництві готелів і готелів особливо важливим пунктом є дотримання всіх технологій. Не можна відхилятися навіть від найменших правил будівництва, тому що в майбутньому від цього з'являються серйозні проблеми при експлуатації будівлі, а це означає не тільки витрати на ремонт, але й відтік клієнтів через негативні відгуки попередніх постояльців. Найсучасніші технології дають величезні можливості будувати швидко і якісно, але при цьому не рекомендується заощаджувати на будівельних матеріалах, адже від їхньої якості залежить багато чого.

Урахування специфічних вимог до влаштування  фундаментів, а також так званих цокольних поверхів. Саме в цій частині сучасних готельних комплексів розташовуються об'єкти розважально-оздоровчої інфраструктури: Spa-Салони, фітнес-зали, басейни, магазини й ін. Даний факт слід урахувати при прокладці основних інженерних комунікацій, а також головних магістралей життєзабезпечення.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×