Будівництво
житлових комплексів

Житловий комплекс – це абсолютно новий формат житлового приміщення, який з'явився зовсім недавно. Це стало можливим завдяки тому, що відбулися позитивні зміни в тому, як організує будівництво. Сьогодні, люди, замовляючи собі житло, думають, насамперед, про те, як їм буде житися в тому або іншому районі, наскільки багатофункціональним буде житловий комплекс, якість самого житла, а також можливість одержання різних додаткових послуг, які можна буде отримати саме тут. Саме тому інвесторам і забудовникам доводиться враховувати всі ці побажання, для того, що попит на їхнє житло не спадав, а, як відомо, чим більше він буде зростати, тим більше й, звичайно, якісніше буде пропозиція.

Житлові комплекси вже зовсім скоро повністю змінять багатоповерхівки, побудовані в радянські часи, мікроскопічні як на теперішній час п’ятиповерхівки-нетрі, а також звичайне типове будівництво. Тепер, практично будь-який житловий комплекс у Києву являє собою всі сучасні віяння, породжені небувалим попитом на подібне житло.

Будівництво житлового комплексу займає відносно невелику територію. Це обумовлене тим, що таке будівництво проходить в основному в межах міста. Ціни на землю високі, та й не завжди є можливість в інвесторів придбати досить велику ділянку. У цьому випадку будівництво житлового комплексу ведеться в досить стиснутих умовах.

Багатозадачність при зведенні житлового комплексу виражається в необхідності будівництва різних допоміжних приміщень. Широко поширена така модель будівництва, коли зводиться паркінг, потім цокольний поверх із адміністративними приміщеннями для створення необхідної інфраструктури, а потім починається будівництво безпосереднє житлових поверхів.

Незважаючи на типовість будівництва житлового комплексу, до цього процесу слід підходити з належною відповідальністю, адже мова йде про житлове будівництво. Слід особливо ретельно дотримуватися будівельних норм і правил, інакше можливі занадто великі витрати на наступне гарантійне й сервісне обслуговування.

За прогнозами фахівців, найближчим часом будівництво житлових комплексів буде набувати ще більше розповсюдження. Це цілком зрозуміло при його відносній доступності. Якщо розумно підійти до вибору проектувальників і будівельної компанії, до організації роботи, то будівництво житлового комплексу пройде в максимально стислий термін і з мінімальними витратами.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×