Будівництво
бизнес-центрів і банків

Сучасний бізнес-центр - це складний, багатофункціональний об'єкт, з підвищеними вимогами до надійності й відмовостійкості всіх систем і обладнання, альянс сучасної архітектури, високоякісних інженерних систем, бездоганного дизайну, високотехнологічної організації робочих місць, зручного паркування й професійного управління будівлею.

У теперішній момент вимоги українських орендарів до офісної площі ростуть і практично не поступаються вимогам іноземних компаній. Ще кілька років назад про бізнес-центри знали мало, і також мало їх будували. Офіси розташовувалися на перших поверхах старих будинків, пристроювалися у вигляді акуратних споруд  до стін панельних і цегельних житлових будинків.

Мир фінансів і бізнесу перетерплює величезні ризики, пов'язані з некомпетентністю персоналу й з уразливістю інженерного встаткування й технічних засобів захисту. Якість, надійність і відповідність стандартам – три кити, які забезпечують успішність проекту будівництва бізнес-центру або банку .

Нам прекрасно відомі вимоги до сучасних офісів різних класів, а також регіональні особливості й тенденції. Сучасний ринок офісних послуг потребує не тільки в престижних бізнес центрів класу «А» із представницькими офісами великих компаній, але й у зручних економічних офісів класу «В» або «С». Ми здійснюємо будівництво бізнес центрів різного рівня, у тому числі комбінованого типу. При цьому ми гарантуємо незмінно високу якість наших будівель, точні розрахунки й монтаж необхідних інженерних систем, бездоганний стиль офісних приміщень.

АК Інжиніринг пропонує будівництво адміністративних будівель, будівництво бізнес центрів і інших будівель з урахуванням наступних вимог:

  • Використання екологічно чистих матеріалів.
  • Ергономічність будівлі.
  • Міцність і надійність конструкції.
  • Дотримання норм вогнестійкості, вологостійкості.
  • Відповідність естетичною вимогою.
  • Гармонічна комбінація з навколишнім середовищем.
  • Швидке виконання замовлення.

У процесі будівництва бізнес центрів ми проводимо монтаж високошвидкісних ліфтів, сучасного кондиціювання, підвісних стель, оптоволоконних мереж, комунікаційних каналів, освітлення, незалежних джерел електропостачання, сучасних систем безпеки й контролю, вбудованої техніки.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×