Генпідряд

Послуга генпідряду стає усе більш популярною й це виправдане в силу більшої гнучкості й мобільності  генпідрядників. Дуже складно об'єднати в рамках однієї компанії кращу будівельну техніку й кваліфікований персонал, ефективніше вибрати кращих з конкуруючих між собою субпідрядних організацій.

Процес будівництва поєднує цілий спектр складних і  специфічних завдань. Для  їхнього виконання без  простоїв, перебоїв і зривів існує генпідряд. На жаль, є  інвестори, які недооцінюють роль генпідрядника  при зведенні об'єктів. У спробі впоратися самотужки, такі компанії витрачають  значні кошти на послуги кваліфікованих фахівців, змушені залучати  працівників зі сторони й при цьому не гарантовані від помилок. Щоб мати економічні гарантії у виконанні всіх етапів робіт, ефективніше знайти надійного партнера, який прийме на себе керівництво процесами й буде відповідати за взаємодію підрозділів. У результаті грамотного генпідряду  буде ритмічна планова робота й значна економія коштів.

Генпідряд — це управління всіма процесами на будівельному  майданчику, що перебуває в одних руках. Суть генпідряду – це  партнерські взаємостосунки замовника будівництва й генпідрядника. Останній контролює різні етапи будівництва об'єкта, окремі роботи різних видів і хід їх виробництва, відповідає за досягнення результатів і кінцеву якість робіт. Замовникові не потрібно вникати в нюанси  виробництва будівельних робіт -  прокладання інженерних мереж, монтажні,   сантехнічні, бетонні, електромонтажні та інші будівельні роботи перебувають під контролем фахівців.

Кваліфікований генеральний підряд повинен забезпечити ефективну взаємодію окремих бригад і фахівців, що працюють на будівельному об'єкті.

При цьому Генеральний підрядник приймає на себе всі ризики за договором генпідряду й несе повну відповідальність за виконання будівельних робіт і належну якість  безпосередньо перед замовником будівництва. Саме тому вибір грамотної й професійної генпідрядної організації є основним завданням при реалізації проекту будівництва.

Замовник будівництва доручає генпідрядникові розробку повноцінної оргструктури управління проектом, План Виробництва Робіт (ПВР) і їх наступну реалізацію. Генпідрядник ухвалює на себе ризики, які пов’язані з виконанням умов договорів субпідряду.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×