Реконструкція

Реконструкція – це особливий різновид будівництва, пов'язаний з перебудовою існуючих будинків і споруд із метою повного або часткової зміни їх функціонального призначення, заміни морально застарілого й фізично зношеного технологічного й інженерного обладнання, зношених або невідповідних експлуатаційним вимогам конструкцій і інженерних систем, приведення видання у відповідність із сучасними санітарно-гігієнічними, технічними й екологічними вимогами.

Проведення реконструкції будинків і споруд включає перепланування, будівництво додаткових приміщень, посилення несучих конструкцій, заміну комунікаційного обладнання й інші заходи.

Потреба в реконструкції будинків або споруд виникає не тільки при їхньому внутрішньому переплануванні, частковій і повній перебудові, але й при зростанні тимчасових або постійних навантажень, облаштуванні підземних або заглиблених приміщень, а також при зміні стану ґрунту.

Будь-які послуги, які пов’язані з реконструкцією, будь то проектування або ведення будівельних робіт, вимагають не тільки професійних навичок і знань, але й чималого досвіду. Адже якщо реконструкцію зробити неправильно, наслідки можуть бути фатальними. Може зруйнуватися перекриття, порушиться цілісність фундаменту, з'явитися тріщини на фасаді – ці й багато інші фактори можуть зробити будивлю непридатною до подальшої експлуатації. Тому основне завдання при проведенні реконструкції - це дотримання будівельних нормативів, технологій, а також професіоналізм фахівців компанії, яка надає подібні послуги.

Проведення реконструкції є більш складним, чому виконання будівельних робіт із самого початку. Справа в тому, що будівлі, що реконструюються, уже мають певну позицію в існуючій інфраструктурі, і тісно пов'язані з наявною архітектурною й естетичною концепцією. Це вимагає обов'язкового дотримання принципів індивідуального підходу до робіт на кожному об'єкті.

Заміна й ремонт інженерних комунікацій. Виконується установка, перебудова й ремонт систем водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, кондиціювання, електрифікації, а також слабкострумових мереж. Посилення несучих конструкцій. У рамках реконструкції будівлі проводиться зовнішнє армування й ремонт колон, балок, перекриттів і ригелів високоміцними системами посилення.

Реконструкція фасаду. Здійснюється ремонт кам'яної й цегельної кладки, будівля облицьовується сайдингом, штучним каменем, керамогранітом, профлистом, а також інші види робіт з реконструкції й ремонту фасадів приміщень.

Реконструкція житлових, громадських і промислових будівель проводиться в умовах підвищеної обмеженості простору, що не дозволяє використовувати оптимальні комплекти будівельних механізмів і машин. Також серйозні труднощі виникають у зв'язку з необхідністю зупинки роботи підприємства. Роботи з реконструкції будинків і споруд відрізняються підвищеною в порівнянні з новим будівництвом працеємністю на 25-30%. 

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×