Генпроект

Як правило, АК Інжиніринг веде будівельні роботи із уже наявної проектно-кошторисної документації. Однак якщо буде потреба можливо також укладання договору на генеральне проектування об'єктів.

Таким чином, генеральний підряд містить у собі всі стадії ведення робіт, від підготовки документації до остаточної здачі проекту в експлуатацію.

Для здійснення проектів капітального будівництва Інвестор (Замовник) здійснює вибір Генерального проектувальника, організацію, яка веде роботи із проектування, ув'язування проектних рішень, комплексному узгодженню проектних рішень у державних структурах.

                Генеральний проектувальник виконує й координує всі роботи, пов'язані з успішним виконанням проекту від архітектурної концепції до одержання Позитивного висновку експертизи.

Генеральне проектування:

розробка архітектурної концепції;
 підготовка даних для одержання технічних умов;
 підготовка даних для проведення інженерних вишукувань;
 виконання проектної й робочої документації:

- пояснювальна записка;
 - схема планувальної організації  земельної ділянки;
 - архітектурні рішення;
 - конструктивні й об'ємно-просторові рішення;
 - відомості про інженерне обладнання, про мережі інженерно-технічного забезпечення, перелік інженерно-технічних заходів, зміст технологічних рішень.

Генеральний проектувальник відповідає за строки виконання проекту, узгодження проектної документації, якості робіт. Рішення інвестора, пов'язане з вибором сильного Генерального проектувальника також є ключовим чинником в успішній реалізації проекту.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×