АК Інжинірінг продовжує співпрацю із Seven Hills в новому проєкті Triiinity

Розробник проектів Park Avenue та Park Avenue VIP, девелоперська група SEVEN HILLS представляє новий житловий комплекс в самому серці Києва — на Печерську, котру АК Інжинірінг взялася втілити в життя.

 

Житловий комплекс TRIIINITY розташований усього за кілька хвилин від центру, на перетині двох вулиць — Іоанна Павла ІІ та Василя Тютюнника. Ідеальне розташування для тих, хто прагне бути в епіцентрі культурного та ділового життя столиці.

На закритому подвір’ї передбачені технологічні інтерактивні майданчики для дітей, а для дорослих — спортивні майданчики, бігові доріжки та зони відпочинку разом із затишною кав’ярнею.

Також для збільшення внутрішньої інфраструктури заплановано дві тераси загального користування. Тут буде передбачена зона барбекю, літній кінотеатр та місце для відпочинку. Усе це на висотних поверхах, аби резиденти комплексу мали змогу насолоджуватись приголомшливим видом на центр міста.

Додатково на даху передбачене окреме приміщення з панорамою міста, яке можна використовувати, як конференц-зал для ділових зустрічей або для проведення вечірок.

Проєкт «TRIIINITY» уже взяв старт: отримана вся дозвільна документація та розпочато роботи на майданчику.

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×