Будівельна компанія «АК Інжинірінг» 19 років здійснює на професійному рівні управління проектами у сфері будівництва в Києві і Україні.

Генпідрядна компанія «АК Інжинірінг» виконує об'єкти різного призначення і будь-якого рівня складності, домагаючись при цьому мінімізації вартості будівництва.

Керуюча компанія «АК Інжиніринг» - це команда висококваліфікованих професіоналів. Співробітники компанії мають сертифікати IPMA (International Project Management Association).

При реалізації інвестиційно-будівельних проектів використовуються системи автоматизованого проектування, засоби електронного документообігу, програмний комплекс Microsoft Project, електронний архів зберігання даних.

Основні
напрямки роботи

Дивитися все

Спортивні споруди

Стадіони,
льодові арени,
баскетбольні арени

Медичні комплекси

Поліклініки,
пологові будинки

Бізнес-центри
і банки

Бізнес-центри класу А, В,
банківські установи

Житлові комплекси

Багатофункціональні житлові комплекси,
клубні будинки

Агропромислові комплекси

Зернові елеватори, тваринницькі комплекси

Управління проектами
в будівництві

Будівництво в сучасному світі - це багатоетапний і складний процес, на різних рівнях якого завжди є ризик для інвестора. Компанії та банки, що фінансують будівництво сучасних будівель і багатофункціональних споруд, віддаючи кермо управління підрядникам або призначаючи для управління проектом будівництва людей зі своєї компанії, що не мають достатнього досвіду функціонування в даній області, стикаються в процесі будівництва з непередбачуваними результатами. Щоб процес будівництва в постійно мінливій середовищі не перетворився на боротьбу за бюджет, якість і терміни, краще завчасно звернутися до професіоналів в управлінні будівельними проектами.

Щоб уникнути непередбачених фінансових втрат або звести їх до мінімальних, доручіть управління проектом однією з найбільш досвідчених будівельних компаній України - «АК Інжинірінг».

19 років на будівельному ринку
Украіни

3450 тис м² площа реалізованих
проектів

820 працівників з урахуванням
дочірніх компаній

170 тис м² площа найбільшого
объекту
×

О компании

Функции

Проекты

Направления строительства

×